עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

זה פשוט להיתקע "בעולם האמיתי המוכר, פלסטי ודיגטאלי...ובעיקר בטוח" אני ואישתי חברתי, אהובתי ואם ילדי החלטנו למשוך "אנדברקס" ולעזוב את הכל ולצאת ולעשות טיול חוצה יבשת אמריקה לא!! לא מחוף לחוף....אלה את הדבר האמיתי... מהקוטב הצפוני לקוטב הדרומי...חלום שמכונן בראשנו כבר עשרות בשנים ....תישארו איתנו אנו נחלוק אתכם מחשבות תמונות תובנות שירים ומערכונים...אז יאללה בואו נצא להרפתקה...
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

לדרך יצאנו...

17/01/2016 07:19
אריה וחוה זלי
לאס וגאס, לונדון, טיול, נכדים, הרפתקה
בסופו של דבר הרגע מגיע..אמרו כבר הסינים הזקנים או חז"ל  או שניהם ,שמסע של אלף מילין  מתחיל בצעד הראשון..כל שכן מסע של 30,000 אלף מילין..אבל הלב משקשק והבטן מתהפכת וכמובן ההתרגשות גואה,סידורים אחרונים של בית.ילדים שנשארו כאן אמנם מבוגרים ועם פז"ם כבד של עצמאות,אבל ילדים נשארים ילדים ולא משנה מה גילם וגם מה גילך כהורה.
תגיד כמה מכנסים?,כמה תחתונים וגרבים? אתה חושב שצריך לקחת? שואלת חוה.צריך גטקס מפליס? או רגיל לקוטב? נקנה כאן או שם? אני מעיף מבט ברשימות שבידי {לא אני כתבתי} שהוכנו ע"י טובי המומחים שטיולים אומנותם שהוכנו בכונה רבה ובדקדקנות אירופאית משהו.ושואל את עצמי תגיד בדרך אין היכן לקנות ? לא זול יותר בלאס וגאס משם אנו מתחילים. בשביל מה לסחוב את הכל מהארץ? אמר כבר יוני בן שלום הרפתקה דוט קום , חובה לקרוא על מנת להכנס לאוירה.. (ציטוט מהזיכרון) שניתן למצוא בנאות מדבר בסהרה מגבונים לחים ומבושמים בחנות המכולת....וגם מסגר שיודע לרתך אלומיניום...לכן החלטנו לקחת את כל מה שיש לנו בבית ולקנות את הנוסף בארה"ב שבטוח יהיה זול יותר.מצלמת COPRO שהיה בתכנון לקנות, ירדה מהרשימה לשימחתי נקנתה כמתנה ע"י חברי לעבודה וחברי בקבוצת הירי מעשי "אריות יהודה" תודה לכם פעם נוספת על מסיבת הפרידה המרגשת...(תודה מיוחדת לסמי ושחדה ששכחתי אותם בטקס).
זהו יושבים במטוס !!!!,ניפרדנו מבר ודביר הנחיות אחרונות לילדים תשמרו על עצמכם,וגם אחד על השני ,על הבית על הכלבה ,לא לשכוח לטפל במכוניות,!! המטוס מחמם מנועים  ומשום מה את חלל הנוסעים, טיסת יום ללונדון מלאה באברכים אבדקנים על נשותיהם וטפם ובעיקר מזוודותיהם..כמה דיילות שנלחמות על כל חלל בלוקרים העליונים ,שולחות את שני התרמילים שלנו מתחת לכסאות על מנת לפנות מקום...אבל אני זורם אנו בטיול של החיים, לא ניתן לכמה צנוניות אנגליות ללשבור את רוחנו,התרמילים מתחת לכיסאות ורגלינו עליהם כולה 5.5 שעות  ואנו בלונדון, טרנזיט קצר (לא הרכב) וטיסת המשך ארוכה בבאוינג מפלצתי דו קומתי שזה לי הפעם האשונה לטוס בו  ה-747-400 חציית האטלנטי והמשך מעל צפון אמריקה  ונחיתה רכה בלאס-וגאס,מפגש מרגש בשדה עם חתני רון ונכדי בארי, חוה שחררה את התרמיל לרצפה ופרצה בריצת שמחה לעבר בארי ואני נשרך אחריה עם עגלת שדה התעופה העמוסה,יציאה מהשדה ללילה קררר כניסה לרכב המחומם ונסיעה קצרה לבית (שדה התעופה מקרתני נמצא בתוך העיר ורעם המטוסים נשמע כל הזמן ברחבי העיר) מפגש מרגש ביותר עם בתנו ליאור ומפגש ראשון עם נכדתנו ליבי החמודה שנולדה לפני שבועות מספר,קצת אוכל העברת מידע ...והופה לשינה טרופה עקב הג'ט-לג עד לבוקר..נקח כמה ימי מנוחה נשחרר את ליאור המטופלת בשני זעטוטים  קצת למנוחה נלך לתערוכת הנשק שמתקיימת בשבוע הבא, ונתחיל לחפש רכב מתאים..והנה צרור תמונות מהיממה הראשונה...ואה כמעט שכחתי שבת שלום מוגאס הקררררה...
ו

תמונה לא מוצלחת אבל ההרים מסביב לעמק מושלגים...
רונית אגרא
17/01/2016 10:00
איזה יופי!!!
קודם כל - מזל טוב סבים!
תהנו לכם ותמשיכו לשתף בחוויות המעניינות.
שיהיה לכם אחלה וכייף.
אריה וחוה זלי
17/01/2016 11:48
כמה מתיקות!!!!! תהינו!!!! נשיקות וחיבוקים!!!!!
Berlinger Gadi
17/01/2016 14:30
תצאו בשלום ותחזרו בשלום והעיקר השארו בריאים
דני אהרון
18/01/2016 09:43
אריה
פשוט מרגש
יש לך יכולת עתונאית
נמליץ עליך לעורך זה אשר
תמשיך לשתף ולשלוח תמונות
המשך מסע מוצלח
דני סולם צור
שלומי פלקס
19/01/2016 07:15
שנים שלא התראינו...
להזכירך, המפגשים שלנו היו בנושאי עבודה. אני (מקבוץ יראון) הייתי פקח טיולים בגליל המערבי ואתה סגנו של יהודה הקב"ט. מאז, אני זוכר לטובה אותך ואת החבורה סביבך.
לא יודע כיצד הגיע הבלוג שלך אלי, אבל נשביתי בקסם הרפתקאות הצפויות ובחלום שמתגשם...
חלום שיש מעטים שמעיזים להגשים.
מצפה לחוות את המסע מבעד לעיניים שלך...
שלומי
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: